تماس با ما

 

 

تماس با ما از طریق راه های رتباطی زیر به سرعت صورت می گیرد.

به آسانی با ما در تماس باشید:

از طریق واتساپ ، فرم درخواست تعمیرکار  و شماره های همیشه در دسترس ما.

تخصص تیم ما تعمیر و رگلاژ پنجره شماست تادرو پنجره بهترین بازدهی را برای شما داشته باشد .در اسرع وقت در کنار شما هستیم تا پاسخگوی نیاز شما باشیم .

 

تهران-خیابان سمنگان

 

09126580322

77979324

 

آشنایی با خدمات وینیفیکس

بهترین راه برای تعمیر پنجره ها آگاهی از نوع خرابی و نوع تعمیر پنجره است. انواع تعمیر پنجره شامل موارد زیر می شود:

  1. تعمیر قطعات: در برخی موارد، قطعات پنجره ممکن است خراب شده یا مستهلک می شوند پس در این صورت، تعمیر قطعات می تواند شامل تعویض قطعات خراب شده، تنظیم مجدد قطعات یا تعمیر قطعات معیوب باشد.
  2. درزگیری و عایق بندی: در برخی موارد، پنجره ها ممکن است دارای درزهایی باشند که باعث نشت آب، هوا یا صدا می شوند . عایق بندی و درزگیریمشکل را حل کند به همین منظور می تواند از ماستیک یا سیلیکون برای پر کردن درزها یا تعویض لاستیک های آب بند و تنظیم مجدد پنجره استفاده کرد .
  3. تعمیرفریم و شیشه: در صورت خرابی فریم یا شیشه پنجره، می توان آنها را تعمیر یا تعویض کرد. تعمیر فریم ممکن است شامل تعویض قسمت های خراب شده، تقویت فریم با استفاده از مواد اضافی یا تنظیم مجدد فریم باشد. همچنین، تعمیر شیشه می تواند شامل تعویض شیشه شکسته، تعویض شیشه های مات شده یا تعمیر شیشه های خراب شده باشد.
  4. تعمیر مکانیزم باز و بسته شدن و یراق آلات اصلی پنجره دوجداره : در برخی موارد، مکانیزم باز و بسته شدن پنجره ممکن است مستهلک  یا خراب شود و لازم به تعمیر مکانیزم یا تعویض یراق اصلی باشد که در این صورت تعمیرات می تواند شامل تنظیم مجدد مکانیزم، تعویض قطعات خراب شده یا تعمیر قطعات مستهلک شده باشد.

لطفا قبل از تعمیر پنجره،از یک کارشناس مجرب را مشاوره بگیرید

 

شما می توانید از بازدید و مشاوره رایگان ما جهت بررسی قیمت ،برآورد هزینه ، نوع تعمیر و  آگاهی از قطعات مصرفی استفاده کنید . به این منظور می توانید از راه های ارتباطی تماس با ما استفاده کرده و با ما در ارتباط باشید .با افتخار منتظر تماس شما هستیم .

خوش آمدید!

به حساب خود در زیر وارد شوید

رمز عبور خود را بازیابی کنید

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را برای بازنشانی رمز عبور خود وارد کنید.

در خدمت هستیم بفرمایید
ارسال به واتس آپ

افزودن لیست پخش جدید

Share This
تماس تلفنی